ELEMAN ALIMLARI

Winsa Personel Eleman Alımı 2017

Winsa PVC Pencere Kapı Panjur Sistemleri 1998 yılında Sabancı Holding çatısı altında Adapazarı’nda kurulmuştur. 2004 yılına kadar Adapazarı’nda faaliyetlerini sürdüren Winsa, bu tarihte Ege Profil San. ve Tic. A.Ş. bünyesine katılarak büyümesini hızlı bir şekilde sürdürmeye devam etmiş ve 2008 yılında Kocaeli Kartepe’deki fabrikasına taşınmıştır.

Winsa ürünleri, Kocaeli Sarımeşe’de 34.000 m ’si kapalı olmak üzere toplam 40.000 m alan üzerinde kurulu son teknoloji ile donatılmış fabrikamızda, büyük bir titizlik ve profesyonellikle üretilmektedir.

Ham madenin geliş aşamasından, sevkiyat aşamasına kadar tüm üretim süreçleri uluslarası standartlardaki kalite yöntemleri ile test edilmektedir. Her geçen gün artan yatırımlarını, daha iyi bir çevre, daha ekolojik ürünler, daha yenilikçi tasarımlar, yüksek verimlilik sağlayan kaliteli ve dayanıklı ürünler yaratmak üzerine kurgulayan ve gerçekleştiren markamız, sektörüne öncülük ederek sürekli olarak yeni pek çok ürünü ve uygulamayı müşterilerine sunmaktadır.

Winsa personel eleman alımlarına bu yılda devam ediyor. Sizde Winsa’da çalışmak isterseniz bu fırsatı kaçırmayın. Winsa personel eleman alımı ilanları internet üzerinden vermiş olup, başvurularıda internet üzerinden yapmanız gerekmektedir.

Winsa Personel Eleman Alımı ilanı hakkında daha fazla bilgi edinmek ve başvuruda bulunmak için alttaki link adresini kullanabilirsiniz.

https://www.winsa.com.tr/iletisim/insan-kaynaklari

YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir