ELEMAN ALIMLARI

Tetaş Personel Eleman Alımı 2017

TETAŞ A.Ş. 1982 yılında konfeksiyon makineleri sektörüne hizmet vermek amacı ile İstanbul’da kurulmuştur. Bugün triko, ayakkabı, nakış, konfeksiyon, yuvarlak örgü yatırım ve ara yatırım makineleri, tüketim ve aksesuar malzemeleri ve tüm grupların yedek parça-teknik servis hizmetini sağlayan tedarik merkezi haline gelmiştir. 300 personeli, 5 şubesi ve yaygın satış sonrası servisi ile 17 ayrı şirketten oluşan topluluğun lokomotifi durumundadır. Tüm şirketler grubu bünyesinde toplam 2000’e yakın personel istihdam edilmektedir.

Hizmet verdiği geniş sektör yelpazesinde, TETAŞ, dünyanın ileri teknolojisine sahip yatırım markalarının Türk Tekstil Üreticilerine ulaşmasında köprü vazifesi görerek, sektörün dünya rekabetinde boy göstermesine katkılar sağlamaktadır. Artan yatırımlarıyla da yalnızca teknolojiyi taşımada değil, yerel üretimin gelişmesinde de öncülük yapmaktadır.

Tetaş personel eleman alımlarına bu yılda devam ediyor. Sizde Tetaş’ta çalışmak isterseniz bu fırsatı kaçırmayın.Tetaş personel eleman alımı ilanları internet üzerinden vermiş olup, başvurularıda internet üzerinden yapmanız gerekmektedir.

Tetaş Personel Eleman Alımı Açık Pozisyonlar

  • Pazarlama Analisti

Tetaş Personel Eleman Alımı ilanı hakkında daha fazla bilgi edinmek ve başvuruda bulunmak için alttaki link adresini kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/tetas-is-ilanlari-c1411-p4503/

YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir