ELEMAN ALIMLARI

Güneş Sigorta Personel Eleman Alımı 2017

Güneş Sigorta, sektörünün lider kuruluşlarından biri olarak 9 bölge müdürlüğü, 6 finansal bölge müdürlüğü, 3 temsilciliği ve 3.100’ü aşkın satış kanalından oluşan uzman kadrosuyla sigortalılarına 58 yıldır hizmet vermektedir.
En yeni teknolojilerle beslenen altyapısını ve etkin operasyonel gücünü çözüm odaklı yaklaşımı ile birleştiren Güneş Sigorta, müşteri odaklı hizmet anlayışla hareket ediyor.

Kurulduğu günden bu yana sektördeki öncü uygulamalara imza atan Güneş Sigorta, tüm ihtiyaçlara cevap verecek sigorta çözümleri ve yeniliklere uyum sağlamaktaki hızı ile sektör standartlarının ve toplumumuzdaki sigorta bilincinin gelişimine katkıda bulunuyor.

Güneş Sigorta personel eleman alımlarına bu yılda devam ediyor. Sizde Güneş Sigorta’da çalışmak isterseniz bu fırsatı kaçırmayın.Güneş Sigorta personel eleman alımı ilanları internet üzerinden vermiş olup, başvurularıda internet üzerinden yapmanız gerekmektedir.

Güneş Sigorta Personel Eleman Alımı Açık Pozisyonlar

  • Bilgi Teknolojileri Müfettişi

Güneş Sigorta Personel Eleman Alımı ilanı hakkında daha fazla bilgi edinmek ve başvuruda bulunmak için alttaki link adresini kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/gunes-sigorta-a-s-is-ilanlari-c2139-p12507/

YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir