ELEMAN ALIMLARI

Er-Bakır Personel Eleman Alımı 2017

1937 yılından itibaren Denizli Kale İçi Bakırcılar Çarşısında el becerisi ile kazan, tencere, sini gibi evlerde kullanılan bakır mamulleri üreticisi olan Sn. A. Nuri ERİKOĞLU ilerleyen yıllarda bakırın kullanım alanının değişeceğini görmüştür. 1960’ lı yıllarda başladığı sanayiciliğinin getirdiği girişimcilik ruhuyla da, bugün hemen hemen her alanda kullanılan elektrik kablolarındaki bakır telleri üretmek amacıyla 1981 yılının 12 Mart’ ında Denizli 1. sanayi sitesinde 665 sokak 12/14 adresinde ER-BAKIR’ ı kurmuştur.

Ücret artışı yılda bir defa olmak üzere takvim yılı başlangıcında yapılmaktadır. Ücret artışında Beyaz Yaka çalışanlarımız için HAY GROUP, Mavi Yaka çalışanlarımız için ise MİDS ücret yönetim sistemleri uygulanmaktadır.
Kuruluşumuzda çalışanlara yasal zorunluluk şartları asgari olmak üzere çeşitli ek menfaatler sağlanmaktadır. Sağladığımız maddi ve ayni olanakların miktarı ve çeşitliliği her yıl gözden geçirilerek günün koşullarına göre düzenlenmekte ve tüm çalışanlarımıza e-ortam, pano, konuşma, vb. kanallarla duyurulmaktadır.
• Kurum Kültürünü Vizyona Uygun Geliştirmek
• Doğru İnsanın Doğru İşte Çalışmasını Sağlamak
• Motive olmuş, Sadık Çalışanlar Yaratmak ve Sürekliliği Sağlamak
• Açık ve Etkin İletişim Ortamı Yaratmak
• İşgücü Planlamasında Aktif ve Etkin Rol Oynamak

Er-Bakır personel eleman alımlarına bu yılda devam ediyor. Sizde Er-Bakır’da çalışmak isterseniz bu fırsatı kaçırmayın.Er-Bakır personel eleman alımı ilanları internet üzerinden vermiş olup, başvurularıda internet üzerinden yapmanız gerekmektedir.

Er-Bakır Personel Eleman Alımı ilanı hakkında daha fazla bilgi edinmek ve başvuruda bulunmak için alttaki link adresini kullanabilirsiniz.

https://www.erbakir.com.tr/tr/sayfa.asp?id=30&id2=33

YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir