ELEMAN ALIMLARI

Elif Plastik Personel Eleman Alımı 2017

Kurulduğu 1972 yılından bu yana fleksibl (Esnek) ambalaj sektöründe faaliyet göstermekte olan Elif Plastik, üç fabrikasını 2005 yılında 110 bin m²’lik modern tesislerinde tek çatı altında birleştirmiştir. Tasarımı, altyapısı, üretimde sahip olduğu ileri teknoloji ve ölçeği ile kendi alanında dünyanın en önde gelen üretim tesislerinden biri olan Elif’in üretim kapasitesi, 2014 yılında faaliyete geçen yeni fabrikasıyla birlikte 80 bin ton/yılı aşmıştır.

Yenilikçi yönetim anlayışı, 900 kişilik profesyonel kadrosu, müşteri ve tedarikçilerinden oluşan bütünlüğün yarattığı sinerji ve dinamizm ile her geçen gün gelişen ve güçlenen Elif, 1995 yılından bu yana Türkiye’nin ilk 500 sanayi kuruluşu içinde yer almaktadır.

Elif Plastik personel eleman alımlarına bu yılda devam ediyor. Sizde Elif Plastik te çalışmak isterseniz bu fırsatı kaçırmayın.Elif Plastik personel eleman alımı ilanları internet üzerinden vermiş olup, başvurularıda internet üzerinden yapmanız gerekmektedir.

Elif Plastik Personel Eleman Alımı Açık Pozisyonlar

  • Human Resources Specialist
  • Export Specialist / Ass. Specialist
  • Process Control Engineer

Elif Plastik Personel Eleman Alımı ilanı hakkında daha fazla bilgi edinmek ve başvuruda bulunmak için alttaki link adresini kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/elif-plastik-ambalaj-sanayi-ve-ticaret-anonim-sirketi-is-ilanlari-c2698-p18654/

YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir