ELEMAN ALIMLARI

AirTies Personel Eleman Alımı 2017

Kablosuz Ağ Teknolojileri alanında pazar liderliği hedefiyle ABD Silikon Vadisi’nden Türkiye’ye dönüş yapan idari ve teknik bir ekip tarafından 2004 yılında kurulan AirTies, uzman Ar-Ge ekibiyle, aynı ev içerisinde birden fazla TV, notebook, PC ve oyun konsoluna kablosuz, yüksek çözünürlüklü veri ve medya aktarımı konusunda kendi ürünlerinin donanım ve yazılımlarını tasarlamaktadır.

Ürün portföyünde geniş bant internet cihazları, yerel ağ ürünleri, internet üzerinden telefon, aksesuarlar ve internet tabanlı televizyonlar için set üstü kutular (set top box) yer almaktadır. Kullanıcılarına eşsiz bir deneyim sunabilmek için, ürünlerinde ileri teknoloji ve özellikleri barındıran AirTies, tek bir tuş ile kablosuz entegrasyon sağlayan ödüllü teknolojisinin yanı sıra ev içi kablosuz internet erişiminde yüzde 100 kapsama alanı sağlamaktadır. AirTies’ın dünya çapında kullanımda olan 8 milyondan fazla ürünü bulunmaktadır..

AirTies personel eleman alımlarına bu yılda devam ediyor. Sizde AirTies’te çalışmak isterseniz bu fırsatı kaçırmayın.AirTies personel eleman alımı ilanları internet üzerinden vermiş olup, başvurularıda internet üzerinden yapmanız gerekmektedir.

AirTies Personel Eleman Alımı Açık Pozisyonlar

  • DESIGN VERIFICATION TEST ENGINEER / STB TEAM
  • SENIOR SYSTEM ENGINEER
  • Senior Network Engineer
  • Software Engineer – STB Team
  • Software Engineer – Wireless Team
  • IMPORT & EXPORT OPERATION SPECIALIST

AirTies Personel Eleman Alımı ilanı hakkında daha fazla bilgi edinmek ve başvuruda bulunmak için alttaki link adresini kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/airties-kablosuz-iletisim-san-ve-dis-tic-a-s-is-ilanlari-c5620-p30503/

YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir